Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Are you sure you want to delete the term %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak tetembungan %title?

en: Deleted term %name.
jv: Mbusak tetembungan %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
jv: Mbusak tetembungan arep mbusaki anakané uga. Aksi iki ora bisa dibalékaké.

en: taxonomy
jv: taksonomi

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna
