Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
ka: ტერმინის წაშლა მისი ყველა შვილობილი ტერმინის წაშლას გამოიწვევს (თუ ასეთი არსებობს). ამ მოქმედების გაუქმება შეუძლებელია.
