Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Are you sure you want to delete the term %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជាចង់​លុប​ពាក្យ​ %title មែនទេ ?

en: Deleted term %name.
km: បាន​លុប​ពាក្យ %name ។

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
km: ការ​លុប​ពាក្យ នឹង​លុប​​កូន​របស់​វា​ទាំងអស់​​ ​ប្រសិនបើ​វាមាន ។ សកម្មភាព​នេះ​ មិន​អាច​មិន​ធ្វើ​វិញ​បាន​ទេ ។

en: taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់
