Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Are you sure you want to delete the term %title?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst terminu %title.

en: Deleted term %name.
lv: Izdzēsts termins %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lv: Izdzēšot terminu, tiks izdzēsti arī tā bērni, ja tādi ir. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: taxonomy
lv: taksonomija

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts
