Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Are you sure you want to delete the term %title?
mn: Та %title нэр томъёог устгахдаа итгэлтэй байна уу?
