Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्
