Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre
