Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
