Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Are you sure you want to delete the term %title?
pl: Czy na pewno usunąć termin %title?

en: Deleted term %name.
pl: Usunięto termin %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
pl: Usunięcie terminu spowoduje nieodwracalne usunięcie także wszystkich elementów podrzędnych w stosunku do niego.

en: taxonomy
pl: taksonomia

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia
