Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم
