Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ru: Вы действительно хотите удалить термин %title?

en: Deleted term %name.
ru: Удалён термин %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
ru: Удаление термина повлечет за собой удаление всех дочерних терминов, если они есть. Это действие не может быть отменено.

en: taxonomy
ru: таксономия

en: Text to display
ru: Текст для показа
