Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Are you sure you want to delete the term %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť termín %title?

en: Deleted term %name.
sk: Termín %name bol odstránený.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
sk: Pri odstránení termínu sa odstránia aj všetky podriadené termíny. Tento krok už nemožno vrátiť späť.

en: taxonomy
sk: taxonómia

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie
