Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ta: சொல் %title-ஐ அழிப்பதில் உறுதியாக இருக்கிறீர்களா?

en: Deleted term %name.
ta: சொல் %name-ஐ அழி.

en: taxonomy
ta: இனங்கள்
