Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข
