Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል
