Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Are you sure you want to delete the term %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете термина %title?

en: Deleted term %name.
bg: Изтрит термин %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
bg: Изтриването на термина ще заличи и неговите подкатегории, ако има такива. Това действие е необратимо.

en: taxonomy
bg: Таксономия
