Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন
