Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Are you sure you want to delete the term %title?
bo: བྱེ་བྲག་མིང་%title་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Deleted term %name.
bo: བྱེ་བྲག་མིང་%name་བསུབ་ཟིན།

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
bo: བྱེ་བྲག་མིང་ཞིག་བསུབ་པའི་སྐབས་དེའི་ཁོངས་ཀྱི་ཡན་ལག་ཡོད་ན་དེ་དག་ཡོངས་བསུབ་ངེས། བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ
