Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Are you sure you want to delete the term %title?
eu: Ziur al zaude %title terminoa ezabatu nahi duzula?

en: Deleted term %name.
eu: %name terminoa ezabatuta.

en: taxonomy
eu: taxonomia

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua
