Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: taxonomy
fil: taksonomiya
