Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Are you sure you want to delete the term %title?
he: האם את\ה בטוח\ה שברצונך למחוק את  הסיווג%title?

en: Deleted term %name.
he: נמחק הסיווג %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
he: מחיקת סיווג תמחק את כל סיווגי הבן שלו, אם ישנם כאלו. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: taxonomy
he: סיווג במילון

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה
