Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Are you sure you want to delete the term %title?
hy: Դուք վստա՞հ եք որ ցանկանում եք ջնջել %title տերմը:

en: Deleted term %name.
hy: Ջնջլ %name տերմը
