Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Are you sure you want to delete the term %title?
lt: Ar tikrai nori ištrinti terminą %title?

en: Deleted term %name.
lt: Terminas %name pašalintas.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami terminą pašalinsite jo palikuonis, jei tokių yra. Šis veiksmas neatstatomas.

en: taxonomy
lt: sistematika

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas
