Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: order
ro: comandă

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ro: Sigur doriţi să ştergeţi termenul %title?

en: Deleted term %name.
ro: Termenul %name a fost şters.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
ro: Ştergerea unui termen implică automat şi ştergerea eventualilor descendenţi. Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: taxonomy
ro: taxonomie

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat
