Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Are you sure you want to delete the term %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisat izraz %title?

en: Deleted term %name.
sl: Izraz %name je bil izbrisan.

en: taxonomy
sl: taksonomija
