Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: order
tr: sipariş

en: Are you sure you want to delete the term %title?
tr: %title terimini silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Deleted term %name.
tr: %name terimi silindi.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
tr: Bir terimi silmek varsa alt terimlerini de silecektir. Bu işlem geri alınamaz.

en: taxonomy
tr: sınıflandırma

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin
