Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف المفردة %title؟

en: Deleted term %name.
ar: تم حذف المصطلح %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
ar: حذف مفردة يحذف كل المفردات تحتها. لا يمكن الرجوع عن هذا العمل.

en: taxonomy
ar: تصنيف
