Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: taxonomy
bs: taksonomija

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
