Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Are you sure you want to delete the term %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni termin %title?

en: Deleted term %name.
sq: U eleminua termi %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
sq: Duke eleminuar një term do të eleminoni të gjithë bijtë nëse ekzistojnë. Ky veprim nuk mund të anullohet.
