Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: taxonomy
sr: таксономија
