Taxonomy Delete Link (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم
