Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Core
ast: Motor

en: View
ast: Vista

en: Hidden
ast: Anubríu
