Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Core
bg: Ядро

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Преглед

en: Hidden
bg: Скрит
