Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
