Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Core
de: Kern – Optional

en: Views
de: Views / Ansichten

en: View
de: Ansicht

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Error message
de: Fehlermeldung
