Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Depan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: View
id: Lihat

en: Error message
id: Pesan kesalahan
