Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Core
jv: Inti

en: View
jv: Tampilan

en: Hidden
jv: Diumpetna
