Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Core
lv: Kodols

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skats

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Error message
lv: Kļūdas ziņojums
