Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Core
nl: Kern

en: View
nl: Weergeven

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Error message
nl: Foutmelding
