Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Core
pl: Rdzeń

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Pokaż

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie
