Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Core
ru: Стандартные

en: Views
ru: Представления

en: View
ru: Просмотреть

en: Hidden
ru: Скрыто

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке
