Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Core
tr: Çekirdek

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Hidden
tr: Gizli

en: Error message
tr: Hata mesajı
