Taxonomy display (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Core
uk: Ядро

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Hidden
uk: Сховано

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку
