Taxonomy display (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: View
am: ትይታ

en: Hidden
am: ድብቅ
