Taxonomy display (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: View
bs: Pregled

en: Hidden
bs: Sakriven
