Taxonomy display (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: View
hy: Դիտել

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
