Taxonomy display (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Core
km: សំខាន់

en: View
km: មើល

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Error message
km: សារ​កំហុស
