Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Hidden
eo: Kaŝita
