Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: View
gu: જુઓ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
