Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Core
hi: कोर

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश
